Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-018999/0005

Künstler 2. Hälfte 20. Jh.

Künstler 2. Hälfte 20. Jh. - Umění a starožitnosti

"Dom" Lithographie in Farbe undeutlich signiert Nr. 35/20040 x 30 cm. verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

04.11.2015 - 15:08

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Künstler 2. Hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 04.11.2015 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 24.10. - 04.11.2015