Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019328/0001

Künstler 1. Hälfte 20. Jh

Künstler 1. Hälfte 20. Jh - Umění a starožitnosti

Landschaft mit Wegkreuz, im Hintergrund ein Felsmassiv, Öl auf Leinen, bezeichnet R. H. Jäckel 17, 44 x 54 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

04.11.2015 - 15:38

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Künstler 1. Hälfte 20. Jh

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 04.11.2015 - 15:38
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 24.10. - 04.11.2015