Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-032965/0047

Raffaello SANZIO

Raffaello SANZIO - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Urbino 1483 - 1520 Rom) - Nachahmer "Madonna della Seggiola" Öl auf Leinwand, Öl auf Leinwand, doubliert, alt restauriert, ca. 60 x 45 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

29.10.2015 - 15:11

Vyvolávací cena:

Raffaello SANZIO

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 29.10.2015 - 15:11
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.10. - 29.10.2015