Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033209/0018

Hilbert Jensen *

Hilbert Jensen * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Dänemark 1911 geb.) "Bauernhaus in Winterlandschaft" unten links signiert: HIL. JENSEN, Öl auf Jute, ca. 67,5 x 102 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

29.10.2015 - 15:17

Vyvolávací cena:

Hilbert Jensen *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 29.10.2015 - 15:17
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.10. - 29.10.2015