Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033332/0011

Karl Ludwig Mordstein *

(Füssen/Allgäu 1937 - 2006 Wilzhofen) "Öffentlicher Trinkwasserspender" unten links mit Bleistift monogrammiert und datiert, Acryl/Mischtechnik auf Hartfaserplatte, ca. 33 x 33 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

29.10.2015 - 15:18

Vyvolávací cena:

Karl Ludwig Mordstein *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 29.10.2015 - 15:18
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.10. - 29.10.2015