Čís. položky 195-032895/0010

Vaclav Masek *

Vaclav Masek * - Umění, starožitnosti, šperky

(Bustehrad 1893 - 1973 Prag?) "Verschneite hügelige Landschaft im Spätherbst" unten rechts signiert: V. Masek, datiert: 1956, Öl auf Leinwand, ca. 39 x 50 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

29.10.2015 - 15:21

Vyvolávací cena:

Vaclav Masek *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 29.10.2015 - 15:21
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.10. - 29.10.2015