Luis Alton *
(Krumau 1894-1972 Innsbruck) "Flusslandschaft" unten links signiert: L. Alton, Öl auf Presskarton, ca. 50 x 60 cm, gerahmt
Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner
29.10.2015 - 15:22
- Vyvolávací cena:
Luis Alton *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 29.10.2015 - 15:22 |
Prohlídka: | 23.10. - 29.10.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Mel Ramos
- Brillantring zus. ca. 2,60 ct
- Fauteuil in der Art des Schönbrunner Barockstils, 2. Hälfte 19. Jahrhundert