Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033489/0025

Franz Schwetz *

(Salzburg 1910-1969 Innsbruck) Lithografie, unten links betitelt: "Römersteinbruch St. Margarethen", datiert: 1963, sichtbare Blattgröße ca. 30 x 40 cm, Rahmen des 19. Jhdts., beschädigt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

29.10.2015 - 15:26

Vyvolávací cena:

Franz Schwetz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 29.10.2015 - 15:26
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.10. - 29.10.2015