Marc Chagall *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) "Kain und Abel" aus: Bilder zur Bibel, 1960, Mourlot 238, Farblithografie, 35,2 x 26,2 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
29.10.2015 - 15:35
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 29.10.2015 - 15:35 |
Prohlídka: | 23.10. - 29.10.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Johann von Luxemburg 1310-1346 GOLD
- ** - Österr. Nr. 685 mit Plattenfehler "zerkratztes Österreich" postfr.,
- Brillant Amethystring