Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Wiener Tablett,

Wiener Tablett, - Antiquitäten

Silber, rund, Rand mit plastischem Früchtedekor, Dm. 38 cm, Gewicht 1294 g, Meisterzeichen, Feingehalt 800, Wiener Tukankopfpunze ab 1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

27.10.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Wiener Tablett,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 27.10.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.10. - 27.10.2015