Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7007

Brotkorb,

Brotkorb, - Starožitnosti

Wien um 1910/15, Silber, rechteckige Form mit geometrisch durchbrochen gearbeiteter Wandung und gewelltem Rand, Gebrauchsspuren, am Rand punziert, Länge 27,5 x 16 cm, 531 g, (B).

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

27.10.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Brotkorb,

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 27.10.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.10. - 27.10.2015