Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193

Christoph Donin*

Christoph Donin* - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Bregenz 1930-2013 "Teegesellschaft", Öl auf Hartfaserplatte, ca. 31 x 31 cm, monogrammiert, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

05.11.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Christoph Donin*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 05.11.2015 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 22.10. - 04.11.2015