Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 182

Franz Vinzenz Dressler*

Franz Vinzenz Dressler* - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Krems 1918-2002 "Ohne Titel", Mischtechnik auf Hartfaserplatte, ca. 22 x 19 cm, signiert, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

05.11.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Franz Vinzenz Dressler*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 05.11.2015 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 22.10. - 04.11.2015