Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 161

J. P. Nielsen

J. P. Nielsen - Umění, starožitnosti, šperky

Anfang 20. Jhdt. "Schiffe vor der Küste", Öl auf Leinwand, ca. 36 x 45 cm, signiert, gerahmt, beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

05.11.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

J. P. Nielsen

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 05.11.2015 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 22.10. - 04.11.2015