Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 1111

Gustav Vasa 1512-1560

Gustav Vasa 1512-1560 - Mince a medaile

Daler 1542 Svartsjö. Ahlström, Almer, Hemminsson 155. Dav. 8697. III+/II- in einer vergoldeten Silberfassung des 19. Jh. an einer Silberkette. =Gesamtgewicht: 117,06 g=

Expert: Mag. Michael Beckers Mag. Michael Beckers
+43-1-515 60- 424

coins@dorotheum.at

19.11.2015 - 11:00

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Gustav Vasa 1512-1560

+43-1-515 60- 424

coins@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Mince a medaile
Datum: 19.11.2015 - 11:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.11. - 19.11.2015