Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 632

Aineia

Aineia - Mince a medaile

Makedonien AR Diobol frühes 5. Jh. v. C. Av: Kopf des Aeneas r. mit korinthischem Helm. Rv: Quadratum Incusum viergeteilt. Grose 3201. Svoronos, L' Helenisme primitif, Tf. III, 6. =1,28 g= III- ex Hollschek, Oktober 1961, Nr. 94. Provenienz Slg. Hartmann.

Expert: Mag. Michael Beckers Mag. Michael Beckers
+43-1-515 60- 424

coins@dorotheum.at

19.11.2015 - 11:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Aineia

+43-1-515 60- 424

coins@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Mince a medaile
Datum: 19.11.2015 - 11:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.11. - 19.11.2015