Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 938

Osteuropäische Ikone, Anfang 19. Jhdt.

Osteuropäische Ikone, Anfang 19. Jhdt. - Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek

"Gottesmutter mit den drei Händen (Panagia Tricherousa)" Tempera auf Holz, ca. 53 x 44 cm, deutliche Farbreduktionen sowie alte Restaurierungen, Farbfehlstellen Ruf 260

Die Ur-Ikone befindet sich im Chiliandari-Kloster, dem Serbenkloster auf dem Berg Athos.

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

19.11.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 325,-
Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 700,-
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek
Datum: 19.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 19.11.2015