Čís. položky 824

Unbekannt, Deutsch, Ende 19. Jhdt.

Unbekannt, Deutsch, Ende 19. Jhdt. - Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek

"Ansichten der Bilz-Naturheilanstalt (Sanatorium Schloss Lössnitz), Dresden - Radebeul" Chromolithographie, Ende 19. Jhdt., ca. 20 x 26 cm, Mittelbug, 3 Randeinrisse, verglast, gerahmt (Ko) Ruf 180

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

19.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 260,- do EUR 280,-
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek
Datum: 19.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 19.11.2015