Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 723

Wiener Jugendstil-Aufsatzschale der Firma Gedlitzka's Josef & Söhne, um 1900/05

floral durchbrochene Wandung mit zwei überhöhten Henkeln, Höhe ca. 13,5 cm, Durchmesser ca. 20/27 cm, Meistermarke M. G., österr. Amtspunze 1872-1922, Gewicht ca. 349 g, ehemaliger Glaseinsatz fehlt Ruf 400

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

19.11.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 688,-
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 800,-
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek
Datum: 19.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 19.11.2015