Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 721

Wiener Jugendstil-Teller um 1900/05

Wiener Jugendstil-Teller um 1900/05 - Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek

Silber, floral durchbrochener Rand, Durchmesser ca. 23,5 cm, Meistermarke GS, österr. Amtspunze 1872 - 1922, ungarische Einfuhrpunze 1937 - 1965, Gewicht ca. 240 g Ruf 180

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

19.11.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 375,-
Odhadní cena:
EUR 360,- do EUR 450,-
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek
Datum: 19.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 19.11.2015