Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 293

Josef Meng *

Josef Meng * - Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek

(Heideck, Mittelfranken 1887-1974 Kufstein) "Almhütte im Winter" Öl auf Karton, ca. 23 x 25 cm, rückseitig Nachlass-Stempel: Josef Meng Kufstein, sowie handschriftliche Expertise von Peter Konzert 2013, gerahmt Ruf 1000

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

17.11.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.750,-
Odhadní cena:
EUR 1.300,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Josef Meng *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek
Datum: 17.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 17.11.2015