Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 269

Anton (Toni) Kirchmeyr *

Anton (Toni) Kirchmeyr * - Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek

(Schwaz/Tirol 1887-1965 Innsbruck) "Mädchen und sitzender Knabe" unten links signiert und datiert: Toni Kirchmeyr 1917, Öl auf Leinwand, ca. 155 x 100 cm, kleine Farbverluststellen, Krakelee, gerahmt Ruf 1200

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

17.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Anton (Toni) Kirchmeyr *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek
Datum: 17.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 17.11.2015