Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 246

Severin Pfalz

Severin Pfalz - Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek

(Eger 1796 geb., Prag und Rom tätig) "Brustbild einer Dame mit weißer Spitzenhaube" unten rechts signiert: Sev. Pfalz pinx.(it), Aquarell auf Elfenbein, ca. 5,7 x 5,2 cm, vergoldeter neoklassizistischer Messingstandrahmen Ruf 140

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

17.11.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 238,-
Odhadní cena:
EUR 280,- do EUR 340,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Severin Pfalz

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek
Datum: 17.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 17.11.2015