Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 18

Deutsche/Böhmische Schule um 1700

Deutsche/Böhmische Schule um 1700 - Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek

"Die Predigt des Hl. Paulus" Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 63 x 80 cm, restauriert, gerahmt Ruf 1500

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

17.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek
Datum: 17.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 17.11.2015