Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Erwin Stummer *

Erwin Stummer * - Umění, starožitnosti, šperky

(Atzbach/OÖ 1953 geb., tätig in Ottnang) "Berg in Flammen" rechts unten signiert und datiert EJ Stummer (20)14, Acryl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, Keilrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.11.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Erwin Stummer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 04.11.2015