Carl Franz Bauer *
(Wien 1879-1954) "Verglaster Durchgang", rechts unten signiert Bauer, Mischtechnik auf Papier, ca. 30 x 48 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
04.11.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Carl Franz Bauer *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 04.11.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.200,- do EUR 2.800,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-