Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) "Schloss Zwickledt", Rauhnacht, im Stein signiert Kubin, Lithografie, Raabe Nr. 281, um 1925, Blattgröße ca. 36 x 47 cm, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
04.11.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 04.11.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: