Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033223/0005

Yoshu Chikanobu

Yoshu Chikanobu - Umění, starožitnosti, šperky

(Japan 1838-1912) "Zwei Frauen und Fasane am Wegrand" japanische Stempel- und Druckschrift bzw. Signatur, Farbholzschnitt, 24,5 x 37,5 cm, Falten- und Rissstellen, fleckig, Passepartout, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

22.10.2015 - 15:05

Vyvolávací cena:

Yoshu Chikanobu

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 22.10.2015 - 15:05
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.10. - 22.10.2015