Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033481/0003

Rudolf Pichler *

Rudolf Pichler * - Umění, starožitnosti, šperky

(Linz 1874-1950 Wien) "Blick auf die Wiener Innenstadt" unten bezeichnet und datiert: Wien, XI (1)932, Bleistift auf gebräuntem Papier, Bildausschnitt ca. 41 x 28 cm, Passepartout, stockfleckig, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

22.10.2015 - 15:39

Vyvolávací cena:

Rudolf Pichler *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 22.10.2015 - 15:39
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.10. - 22.10.2015