Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033231/0002

Flügeltüren einer griechischen Triptychon-Ikone,18. Jhdt.

Flügeltüren einer griechischen Triptychon-Ikone,18. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

u. a. mit Heiligendarstellungen auf Pferd, Tempera auf Holz, stark reduziert, ca. 29 x 21 cm, beschädigt

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

22.10.2015 - 15:46

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 22.10.2015 - 15:46
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.10. - 22.10.2015