Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 338 #

Chefwürdestab

Chefwürdestab - Podzimní aukce

STamm: Yombe, Republik Kongo, Holz, oben auf der Spitze fein herausgearbeitete kniende Frauenfigur mit stammestraditionellen Attributen, Stab verziert mit Messingblech, dunkle Patina, 2. Hälfte 20. Jh., Länge ca. 101 cm (CW) Ruf 160

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 320,- do EUR 400,-
Vyvolávací cena:

Chefwürdestab

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Datum: 10.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 29.10. - 10.11.2015