Čís. položky 232 #

Erich Dichtl *

(Mährisch-Krumau 1890-1955 Wien) 2 Bilder "Bär und Auerhahn", "Hasen", links und rechts unten signiert E. Dichtl, Erich Dichtl, Tusch/Federzeichnungen auf Papier, Passepartoutausschnitte, ca. 26 x 20 cm und ca. 16 x 16 cm, verglast, gerahmt (CW) Ruf 500

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:

Erich Dichtl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 10.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 29.10. - 10.11.2015

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.