Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 173

Karl Hayd *

Karl Hayd * - Herbstauktion in Linz

(Hainburg 1882-1945 Linz) "Getreideernte", rechts unten signiert und datiert Karl Hayd 1910, Öl auf Karton, ca. 69 x 93 cm, gerahmt (CW) Ruf 2.400

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.11.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 3.750,-
Odhadní cena:
EUR 4.500,- do EUR 6.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Karl Hayd *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion in Linz
Datum: 10.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 29.10. - 10.11.2015