Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 133

Ungarischer Maler um 1946

Ungarischer Maler um 1946 - Podzimní aukce

"Bäuerliche Idylle", links unten undeutlich signiert und datiert 1946, Öl auf Leinwand, ca. 79 x 64 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 400

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.11.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 813,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Ungarischer Maler um 1946

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Datum: 10.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 29.10. - 10.11.2015