Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 38

Werner Augustiner *

Werner Augustiner * - Podzimní aukce

(Graz 1922-1986) "Paris", rechts unten signiert und datiert Augustiner (19)64, Öl auf Leinwand, ca. 51 x 80 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 700

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.11.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Werner Augustiner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Datum: 10.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 29.10. - 10.11.2015