Karl Mostböck*
(Grein a. d. Donau 1921-2013 Steyr) "Flusslandschaft", rechts unten signiert und datiert K. Mostböck (19)63, Mischtechnik auf Papier, ca. 23 x 32 cm, Passepartout, veglast, gerahmt (CW) Ruf 600
Expert: Christian Wiesinger
10.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
Karl Mostböck*
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 10.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 29.10. - 10.11.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena: