Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 13

Alfred Hrdlicka *

(Wien 1928-2009) "Tanzende Pepi", rechts unten signiert und datiert Hrdlicka 1964, Radierung, nummeriert 16/70, Passepartout-Ausschnitt ca. 49 x 58 cm (CW) Ruf 450

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 900,- do EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:

Alfred Hrdlicka *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion in Linz
Datum: 10.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 29.10. - 10.11.2015