Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7012

Pirouette,

Pirouette, - Starožitnosti

Wiener Porzellanmanufaktur Augarten, Porzellan, farbig und gold staffiert, Höhe 25 cm, unterglasurblaue Marke

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

13.10.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Pirouette,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 13.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.10. - 13.10.2015