Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7002

3 verschiedene Krüge,

3 verschiedene Krüge, - Starožitnosti

Zsolnay, Pécs, Porzellan-Fayence, rosa glasiert, Höhe 19-23,5 cm, Pressmarken, 1 Krug etwas best., 2 Krüge restauriert

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

13.10.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

3 verschiedene Krüge,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 13.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.10. - 13.10.2015