Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

3 Grafiken:

3 Grafiken: - Moderní tisky

a) Adi Holzer * (Stockerau 1936 geb.) "Das Wunderkind (W. A. Mozart - 1988), Farbradierung Nr. 131/150, ca. 49,5 x 59,5 cm, b) Ronald Bolt * (Grödig 1952 geb.) "Informelle Komposition", Farbradierung Nr. 13/30, ca. 58 x 36 cm, c) Andreas Paul Weber * (Arnstadt/Thüringen 1893- 1980) "Der abstrakte Maler" Lithographie, nummeriert 30375, ca. 30 x 23 cm, jeweils signiert, Gebrauchsspuren, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

15.10.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

3 Grafiken:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Datum: 15.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.10. - 15.10.2015