Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Unbekannt

Unbekannt - Moderní tisky

(wohl Deutsch, Anfang 20. Jhdt.) "Sonnenschein im Winterwald" unsigniert, Öl auf Leinwand, ca. 79 x 99 cm, ungerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

15.10.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Datum: 15.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.10. - 15.10.2015