Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Luigi Kasimir *

Luigi Kasimir * - Moderní tisky

(Pettau 1881-1962 Wien) "Wiener Oper" unten mittig signiert: Luigi Kasimir, datiert: 1. October 1922, Farbradierung, Plattengröße ca. 45 x 38 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

15.10.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Luigi Kasimir *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Datum: 15.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.10. - 15.10.2015