Altschliffbrillant-Kulturperlen Brosche
Gold/Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,25 ct, 5,2 gøG5
04.03.2018 - 19:12
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 04.03.2018 - 19:12 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 16.02. - 03.03.2018 |