Čís. položky 8

A candelabrum, Claude Lalanne *,

2010, gilded bronze, monogrammed and numbered: 5:2010 | CL | LALANNE | 2010, for seven lights, height 90 cm. (DRAX)

Provenance: private ownership, Munich, Germany

Lit.:cf. D. Abadie, Les Lalannes, Paris, 2008, p. 280 - Les Lalannes, exhib. cat., Musées des Art Decoratifs, Paris, 2010, p. 100, p. 102 - S. Kasmin, Claude et François Lalanne, New York, 2012, p. 69, pp. 108/109 (comparable models).

Expert: Dr. Gerti Draxler Dr. Gerti Draxler
+43-1-515 60-226

gerti.draxler@dorotheum.at

04.11.2015 - 17:00

Dosažená cena: **
EUR 87.500,-
Odhadní cena:
EUR 70.000,- do EUR 80.000,-

+43-1-515 60-226

gerti.draxler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Design
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 04.11.2015 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.10. - 04.11.2015