Brillant Solitär
Gold 580, Altschliffbrillant ca. 0,50 ct, prager Amtspunze 1872-1921, RW 53, 3,1 gøx
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
12.10.2015 - 15:17
- Vyvolávací cena:
Brillant Solitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 12.10.2015 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.10. - 12.10.2015 |