Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Brillantring zus. ca. 2,20 ct

Brillantring zus. ca. 2,20 ct - Klenoty

Gold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,90 ct, kleinere Brillanten zus. ca. 1,30 ct, 15,6 g, RW 58øg16

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

15.10.2015 - 18:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Brillantring zus. ca. 2,20 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 15.10.2015 - 18:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.10. - 14.10.2015