Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Altschliffbrillantring ca. 1,90 ct

Altschliffbrillantring ca. 1,90 ct - Exklusive Diamanten und Farbsteine

Platin 950, Achtkantdiamanten zus. ca. 0,10 ct, 2,6 g, RW 50 øp2

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

15.10.2015 - 18:00

Dosažená cena: **
EUR 3.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 3.400,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Exklusive Diamanten und Farbsteine
Datum: 15.10.2015 - 18:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.10. - 14.10.2015