Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015444/0011

12 kleine Löffel

12 kleine Löffel - Umění, starožitnosti, šperky

, Ende 19. Jhdt., Historismusdekor, Metall versilbert, Laffen ursprünglich vergoldet, 177,1 g, Oberfläche abgerieben

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.10.2015 - 17:22

Vyvolávací cena:

12 kleine Löffel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.10.2015 - 17:22
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.09. - 07.10.2015