Ilse Mayr *
(Baden/Zürich 1921) 3 Aquarelle, "Wörthersee" signiert Ilse Mayr, datiert 85 und 86?, Aquarell auf Papier, 10 x 14 und 11 x 15 cm gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.10.2015 - 17:24
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Ilse Mayr *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2015 - 17:24 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.09. - 07.10.2015 |