Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015382/0097

Nino Tapparo *

Nino Tapparo * - Umění, starožitnosti, šperky

(Italien 20. Jhdt.) "Landschaft", Mischtechnik auf Karton, revers betitelt Ramaglia, 40 x 80 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.10.2015 - 17:31

Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Nino Tapparo *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.10.2015 - 17:31
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.09. - 07.10.2015